5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test

5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test sınavı 5.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test Detayları

5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 09 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test Testini Çöz tıklayın. 5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ÜRETİM TÜKETİM VE VERİMLİLİK
  • SAĞLIK VE ÇEVRE

Ayrıca Ortaokul 5.sınıf Türkçe 2.dönem 1.yazılı soruları; test formatında ve cevap anahtarlı olarak yeni müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test sınavı 5.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 2 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 8 kere doğru, 8 kere yanış cevap verilmiş.

5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıf Türkçe Dersi 2.Dönem 1.Sınav Soruları - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.