5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST)

5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınavı 5.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) Detayları

5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) 3 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 16 Mayıs 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) Testini Çöz tıklayın. 5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • GÜZEL ÜLKEM TÜRKİYE
  • KURUMLAR VE SOSYAL ÖRGÜTLER

Ayrıca 5.sınıf Türkçe 2.dönem 2.yazılı soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak yeni müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınavı 5.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 26 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 267 kere doğru, 287 kere yanış cevap verilmiş.

5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıf Türkçe 2.Dönem 2.Yazılı (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.