Sınavı İndir

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST Detayları

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST 2 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 27 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 16 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST Testini Çöz tıklayın. 5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • CANLILAR DÜNYASINI GEZELİM, TANIYALIM
    1. Canlıları Tanıyalım
    2. İnsan ve Çevre İlişkisi

Ayrıca Ortaokul 5.sınıf fen bilimleri 2.dönem 1.sınav soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak ışık ve ses kazanımlarını kapsamaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST sınavı 5.Sınıf kategorisinin Fen Bilimleri alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST Testi İstatistikleri

Bu sınav 1 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 0 kere doğru, 0 kere yanış cevap verilmiş.

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıf Fen Bilimleri 2.Dönem Sınav (Işık ve Ses) TEST sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Fen Bilimleri dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.