5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav Detayları

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav 11 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 23 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 18 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav Testini Çöz tıklayın. 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test
 • Klasik
 • Test
 • Doğru-Yanlış
 • Test
 • Boşluk Doldurma
 • Test


5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • İLETİŞİM, ARAŞTIRMA VE İŞ BİRLİĞİ
  1. Araştırma
  2. Bilgisayar Ağları
  3. İletişim Teknolojileri ve İş Birliği

Ayrıca Ortaokul 5.sınıf bilişim teknolojileri ve yazılım dersi 2.dönem 1.sınav soruları; code.org sorularını kapsamaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav Testi İstatistikleri

Bu sınav 1 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 2 kere doğru, 0 kere yanış cevap verilmiş.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım 2.Dönem 1.Sınav sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.