5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları Detayları

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları 15 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 25 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları Testini Çöz tıklayın. 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Doğru-Yanlış
  • Eşleştirme
  • Test


5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
    1. Bilgisayar Sistemleri
    2. Bilişim Teknolojilerinin Günlük Yaşamdaki Önemi
    3. Dosya Yönetimi

Ayrıca Ortaokul 5.sınıf bilişim teknolojileri 1.dönem 1.sınav soruları; genel müfredata göre test türünde hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınavı 5.Sınıf kategorisinin Bilişim Teknolojileri ve Yazılım alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları Testi İstatistikleri

Bu sınav 89 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 729 kere doğru, 384 kere yanlış cevap verilmiş.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

5.Sınıf Bilişim Teknolojileri 1.Dönem 1.Sınav Soruları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 5.Sınıf Bilişim Teknolojileri ve Yazılım dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.