4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları

4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları Detayları

4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları 1 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 10 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 18 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları Testini Çöz tıklayın. 4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • DÜNYAMIZ VE UZAY

Ayrıca 4.sınıf Türkçe 2.dönem sonu sınav soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları Testi İstatistikleri

Bu sınav 7 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 37 kere doğru, 23 kere yanlış cevap verilmiş.

4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları Sınavını hangi formatta indirebilirim?

4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

4.Sınıf Türkçe 2.Dönem Sonu Sınavları sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.