4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test)

4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) Detayları

4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) 2 kere indirildi. Bu sınav Kolay derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 15 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 04 Ekim 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) Testini Çöz tıklayın. 4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Atatürk
  • BİREY VE TOPLUM
  • DEĞERLERİMİZ

Ayrıca 4.sınıf Türkçe dersi 1.dönem 1.sınav için eş sesli kelimler kazanımlarını kapsayan test tipi sorulardan oluşmaktadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) sınavı 4.Sınıf kategorisinin Türkçe alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) Testi İstatistikleri

Bu sınav 29 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 270 kere doğru, 122 kere yanlış cevap verilmiş.

4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

4.Sınıf Tükrçe Eş Sesli Kelimler Çalışma Soruları (Test) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf Türkçe dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.