Sınavı İndir

4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) cevap anahtarını görmek için tıklayın

Sınavı Beğendim (1)Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) Detayları

4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) 4 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 10 Şubat 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) Testini Çöz tıklayın. 4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Uzlaşı
    1. Anlaşmazlık ve uzlaşı durumlarının sonuçlarını örneklerle karşılaştırır.
    2. Anlaşmazlıkları çözmek için uzlaşı yolları arar.
    3. İnsanlar arasındaki anlaşmazlıkların nedenlerini açıklar
    4. Uzlaşı gerektiren ve gerektirmeyen durumları karşılaştırır

Ayrıca İlkokul 4.sınıf insan hakları ve yurttaşlık dersi 2.dönem 1.sınav soruları; mebsinavlari.com tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) sınavı 4.Sınıf kategorisinin İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 8 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 32 kere doğru, 34 kere yanış cevap verilmiş.

4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.