4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test

4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test sınavı 4.Sınıf kategorisinin İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test Detayları

4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test 8 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda verilen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 07 Mart 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test Testini Çöz tıklayın. 4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • Uzlaşı
    1. Anlaşmazlık ve uzlaşı durumlarının sonuçlarını örneklerle karşılaştırır.
    2. Anlaşmazlıkları çözmek için uzlaşı yolları arar.
    3. İnsanlar arasındaki anlaşmazlıkların nedenlerini açıklar
    4. Uzlaşı gerektiren ve gerektirmeyen durumları karşılaştırır

Ayrıca İlkokul 4.sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.dönem 1.sınav soruları; tamamı test ve cevap anahtarlı olarak yeni müfredata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test sınavı 4.Sınıf kategorisinin İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test Testi İstatistikleri

Bu sınav 9 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 101 kere doğru, 74 kere yanlış cevap verilmiş.

4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test Sınavını hangi formatta indirebilirim?

4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

4.Sınıf İnsan Hakları , Yurttaşlık ve Demokrasi 2.Dönem 1.Sınav - Test sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmek için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 4.Sınıf İnsan Hakları, Yurttaşlık ve Demokrasi dersi için sınav-yazılı hazırlama robotu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robotu için Sınav Robotu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iletişime geçin.