Sınavı İndir

10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Detayları

10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) 0 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 16 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Testini Çöz tıklayın. 10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca Lise 10.sınıf temel dini bilgiler 2.dönem 1.yazılı soruları; İslam ahlakı kazanımlarını ölçen tamamı test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavı 10.Sınıf kategorisinin Temel Dinî Bilgiler alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 56 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 192 kere doğru, 272 kere yanış cevap verilmiş.

10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

10.Sınıf Temel Dini Bilgiler 2.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Temel Dinî Bilgiler dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.