10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST

10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST sınavı 10.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:   kadir
21 Aralık 2022

yok


10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST Detayları

10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST 0 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 24 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 02 Kasım 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST Testini Çöz tıklayın. 10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
 • Test


10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
 • ŞAHSİYET OLARAK EN GÜZEL ÖRNEK
  1. Bir Sahabi Tanıyorum: Hz Osman (r.a.)
  2. Hadisten Hayata
  3. Peygamberimizin Ahlaki Vasıfları
  4. Peygamberimizin Edep ve Hayâsı
  5. Peygamberimizin Hilm ve Rıfkı

Ayrıca 10.sınıf peygamberimizin hayatı 1.dönem 1.yazılı soruları; peygamberimizin ahlaki özellikleri kazanımlarını kapsayan test türü sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST sınavı 10.Sınıf kategorisinin Peygamberimizin Hayatı alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST Testi İstatistikleri

Bu sınav 322 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 2550 kere doğru, 1426 kere yanış cevap verilmiş.

10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST Sınavını hangi formatta indirebilirim?

10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

10.Sınıf Siyer 1.Dönem 1.Yazılı (Peygamberimizin Ahlaki Özellikleri)-TEST sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Peygamberimizin Hayatı dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.

 Paylaşın
Sınavı İndir (.docx vey .pdf)
 Sınavı İndir (.docx)

Sınavı Beğendim (1)

 Yazdır

 Sınavlarıma Kaydet