10.Sınıf Kimya Testi

10.Sınıf Kimya Testi sınavı 10.Sınıf kategorisinin Kimya alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
10.Sınıf Kimya Testi Detayları

10.Sınıf Kimya Testi 1 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 20 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 04 Kasım 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 0 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 10.Sınıf Kimya Testi Testini Çöz tıklayın. 10.Sınıf Kimya Testi yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

10.Sınıf Kimya Testi sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • Test


10.Sınıf Kimya Testi Hangi Kazanımları Kapsıyor?

Bu sınav ve tema ve kazanımlarını kapsamaktadır.
  • ASİTLER, BAZLAR, TUZLAR
    1. Asit ve Bazları Tanıyalım
    2. Asit ve Bazların Tepkimeleri
    3. Asit ve Bazların Tepkimeleri
    4. Tuzlar

Ayrıca 10.sınıf kimya dersi 1.dönem 1.yazılı soruları; test formatında tamamı cevap anahtarlı olarak yeni müfedata uygun hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

10.Sınıf Kimya Testi sınavı 10.Sınıf kategorisinin Kimya alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

10.Sınıf Kimya Testi Testi İstatistikleri

Bu sınav 11 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 24 kere doğru, 58 kere yanış cevap verilmiş.

10.Sınıf Kimya Testi Sınavını hangi formatta indirebilirim?

10.Sınıf Kimya Testi sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 10.Sınıf Kimya Testi sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

10.Sınıf Kimya Testi sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Kimya dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.