10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST)

10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) Detayları

10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) 19 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 25 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 07 Kasım 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) Testini Çöz tıklayın. 10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca 10.sınıf bilgisayar bilimi 1.dönem 1.yazılı soruları; tamam test ve cevap anahtarlı olarak hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) Testi İstatistikleri

Bu sınav 84 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 665 kere doğru, 338 kere yanış cevap verilmiş.

10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) Sınavını hangi formatta indirebilirim?

10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

10.Sınıf Bilgisyar Bilimi 1.Dönem 1.Yazılı (TEST) sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.