10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır.

Anlamadığınız soru mu var?

   İsiminizi Giriniz:   
   Emailinizi Giriniz:
10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP Detayları

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP 7 kere indirildi. Bu sınav Orta derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 19 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 13 Nisan 2023 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 1 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP Testini Çöz tıklayın. 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca 10.sınıf bilgisayar bilimi PHP soruları; 2.dönem sonu için PHP kazanımlarını ölçen sorulardan hazırlanmıştır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 2 dönemine ait.

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP Testi İstatistikleri

Bu sınav 1 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 0 kere doğru, 0 kere yanış cevap verilmiş.

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP Sınavını hangi formatta indirebilirim?

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 2.Dönem 2.Yazılı - PHP sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.