Sınavı İndir

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino cevap anahtarını görmek için tıklayın
Anlamadığınız soru mu var?

Yorumunuzu girin
İsminizi giriniz
Email Adresinizi Giriniz

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino Detayları

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino 15 kere indirildi. Bu sınav Zor derecede zorluktadır. Sınav zorluk derecesi sınavı oluşturan soruların istatistikleri alınarak oluşturulmuştur. Toplamda 28 sorudan oluşmaktadır. Sınav soruları aşağıda velen kazanımları ölçecek şekilde hazırlanmıştır. 10 Ocak 2022 tarihinde eklenmiştir. Bu sınavı şimdiye kadar 2 kullanıcı beğenmiş. Bu sınavı çözerek başarınızı artırmak için 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino Testini Çöz tıklayın. 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino yazılı sınavına henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino sınavında hangi soru türleri kullanılmıştır?

Bu sınavda verilen soru türleri kullanılmıştır.
  • TestAyrıca Lise 10.sınıf bilgisayar bilimi dersi 1.dönem 2.yazılı soruları; tamamı Arduino kazanımlarını ölçen test tipi sorulardan oluşmatadır etiketlerini kapsamaktadır.

Hangi kategoriye ait?

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino sınavı 10.Sınıf kategorisinin Bilgisayar Bilimi alt kategorisinin, 1 dönemine ait.

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino Testi İstatistikleri

Bu sınav 287 kere çözüldü. Sınava kayıtlı tüm sorulara toplamda 2097 kere doğru, 1434 kere yanış cevap verilmiş.

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino Sınavını hangi formatta indirebilirim?

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino sınavını .pdf veya .docx olarak ücretsiz indirebilirsiniz. Bunun yanında sistem üzerinden doğrudan yazdırabilirsiniz. Veya öğretmen olarak giriş yaptıysanız 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino sınavını sayfanıza kaydedebilirsiniz.

10.Sınıf Bilgisayar Bilimi 1.Dönem 2.Sınav (TEST) Arduino sınav sorularının cevap anahtarlarını nasıl görebilirim?

Sınavın cevap anahtarını görebilmeik için yukarıda verilen linke tıklamanız yeterli. Her sorunun cevabı sorunun altında gösterilecektir. Veya Sınavı .docx olarak indirdiğinizde office word programıyla açtığınızda en son sayfada soruların cevap anahtarına ulaşabilirsiniz.

Kendi Sınavını Oluştur

Değerli öğretmenlerimiz, isterseniz sistemimizde kayıtlı binlerce sorudan 10.Sınıf Bilgisayar Bilimi dersi için sınav-yazılı hazırlama robutu ile ücretsiz olarak beş dakika içerisinde istediğiniz soru sayısında, soru tipinde ve zorluk derecesinde sınav oluşturabilirsiniz. Yazılı robutu için Sınav Robutu tıklayın.


Sınav hakkında telif veya dönüt vermek için lütfen bizimle iltişime geçin.